Wyświetl pojedynczy post
rav
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5776
Stary 20.11.2009, 15:15
Flesz napisał(a):Wyświetl post
no chyba ze pomnik.... Obtułowicza chociaż.. ten przecież cały czas powstaje
Pomnika nie ma, ale jest świątynia. W rogu, taka okrągła. Gdy oddadzą do użytku trybunę zachodnią będzie służyła tylko jako miejsce kultu, bo nikt z niej nie będzie korzystał - wszystkie wystarczające pomieszczenia będą pod trybuną zachodnia. A ona sobie będzie gniła... (nieużywana, nieogrzewana...)

Jak przeczytałem info o pomniku Deyny, to też pierwsze skojarzenie, że u nas mamy pomnik Reymana, a drugie - że nie było by źle go zmienić. I powinien zostać odsłonięty wraz z otwarciem muzeum...
Odpowiedz cytując