Wyświetl pojedynczy post
WILU TS
Banita
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5773
Stary 20.11.2009, 14:21
haha aleja zasłużonych tak ? My nawet nie będziemy mieli jak 3/4 europy boiska treningowego obok stadionu czy nawet parkingu a Wy tu o pomnikach....
Odpowiedz cytując