Wyświetl pojedynczy post
Belzebub
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: ULTRA C

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5160
Stary 20.11.2009, 14:21
Wg mnie granie NHL mija sie z celem,chyba ze na zasadzie kupon max. za 5 zloty i kilka meczy po kursach kolo 2..(taka ruleta)..
Tam graja co 2 dni kilkadziesiat meczy w sezonie, i nie raz jest tak ze lider przegrywa u siebie z outsiderem 1:5!
Podobnie rzecz ma sie z NBA..Można grac ale za niskie stawki!

NBA i NHL najlepiej zaczac grać od fazy Play Off..
Odpowiedz cytując