|
Wg mnie granie NHL mija sie z celem,chyba ze na zasadzie kupon max. za 5 zloty i kilka meczy po kursach kolo 2..(taka ruleta)..
Tam graja co 2 dni kilkadziesiat meczy w sezonie, i nie raz jest tak ze lider przegrywa u siebie z outsiderem 1:5!
Podobnie rzecz ma sie z NBA..Można grac ale za niskie stawki!
NBA i NHL najlepiej zaczac grać od fazy Play Off..
|