FraMat napisał(a):

po ostatnim popisie naszej reprezentacji U-23 (przypominam: większośc to nasza ekstraklasa i tacy jak Janczyk) a Angolami z 4 i 5 ligi, Twoja teza jak najbardziej daje się utrzymać.
Jakikolwiek Angol z reprezentacji C, czy wyróżniajacy sie pilkarze z klubów 4 czy 5 ligi angielskiej, nie mowiac o rezerwowych w klubach najwyższych klas rozgrywkowych Anglii, Włoch, czy Francji czy czgokolwiek w tym stylu, wchodzi do Wisły i gra bez żadnej rywalizacji.
Strach się bać
|
muszę was zmartwić
to nie była 4 liga
jeden z kopaczy angielskich był z FC Halifax Town który gra w:
http://en.wikipedia.org/wiki/Northern_Premier_League
to jest 7-8 liga
nie mam więcej pytań