Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16571
Stary 20.11.2009, 12:52
FraMat napisał(a):Wyświetl post
po ostatnim popisie naszej reprezentacji U-23 (przypominam: większośc to nasza ekstraklasa i tacy jak Janczyk) a Angolami z 4 i 5 ligi, Twoja teza jak najbardziej daje się utrzymać.
Jakikolwiek Angol z reprezentacji C, czy wyróżniajacy sie pilkarze z klubów 4 czy 5 ligi angielskiej, nie mowiac o rezerwowych w klubach najwyższych klas rozgrywkowych Anglii, Włoch, czy Francji czy czgokolwiek w tym stylu, wchodzi do Wisły i gra bez żadnej rywalizacji.
Strach się bać
muszę was zmartwić
to nie była 4 liga
jeden z kopaczy angielskich był z FC Halifax Town który gra w: http://en.wikipedia.org/wiki/Northern_Premier_League
to jest 7-8 liga

nie mam więcej pytań
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując