gromaders napisał(a):

|
mnie naprawdę przerażają ludzie którzy głosują na nazwę Fair Play, przecież to jest idiotyzm
|
Ale to są ludzie którzy nie sympatyzują ze Śląskiem i jej zgodami,tak więc nie ma co
się przerażać! Musimy walczyć i głosować na ulicę Śląska!
Wisła&Śląsk