Wyświetl pojedynczy post
sergio
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 20.11.2009, 12:27
gromaders napisał(a):Wyświetl post
mnie naprawdę przerażają ludzie którzy głosują na nazwę Fair Play, przecież to jest idiotyzm

Ale to są ludzie którzy nie sympatyzują ze Śląskiem i jej zgodami,tak więc nie ma co
się przerażać! Musimy walczyć i głosować na ulicę Śląska!

Wisła&Śląsk
TYLKO WISŁA!
Odpowiedz cytując