Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 20.11.2009, 12:08
-Musimy dokonać wyboru nazwy ulicy.
-A jaka jest Alternatywa?
-I to jest dobra nazwa
PS.Jakoś tak szlo heheh. Wybrałem nazwe Śląska poniewaz nie jest tak debilna jak pozostałe....
Odpowiedz cytując