Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16569
Stary 20.11.2009, 11:45
MichauSzczu napisał(a):Wyświetl post
Np. Wojtkowiak, Rzeźniczak... Są zdecydowanie lepsi od Alvareza, on poprostu jest taki nijaki nie mam do niego przekonania jego zaleta jest to ze ładnie umie się podłączyc pod akcje poklepac ale nie ma tego ostatniego zagrania, nie jest konkretny. To samo w obronie.

Co nie zmienia faktu że od Baszcza jest lepszy, z całym szacunkiem dla Marcina. Pozdrawiam.
?

Czyli twoim zdaniem układ jest taki - Baszczyński < Alvarez < Wojtkowiak ?
Odpowiedz cytując