Wyświetl pojedynczy post
MichauSzczu
Banita
 
Od: 08.2009
Skąd: Shhu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16568
Stary 20.11.2009, 11:36
masada napisał(a):Wyświetl post
Możesz ujawnić: kogo?
Np. Wojtkowiak, Rzeźniczak... Są zdecydowanie lepsi od Alvareza, on poprostu jest taki nijaki nie mam do niego przekonania jego zaleta jest to ze ładnie umie się podłączyc pod akcje poklepac ale nie ma tego ostatniego zagrania, nie jest konkretny. To samo w obronie.

Co nie zmienia faktu że od Baszcza jest lepszy, z całym szacunkiem dla Marcina. Pozdrawiam.
Powód: Baszczu
Ostatnio edytowane przez MichauSzczu : 20.11.2009 o godz. 11:36.
Odpowiedz cytując