masada napisał(a):

Możesz ujawnić: kogo?
|
Np. Wojtkowiak, Rzeźniczak... Są zdecydowanie lepsi od Alvareza, on poprostu jest taki nijaki nie mam do niego przekonania jego zaleta jest to ze ładnie umie się podłączyc pod akcje poklepac ale nie ma tego ostatniego zagrania, nie jest konkretny. To samo w obronie.
Co nie zmienia faktu że od Baszcza jest lepszy, z całym szacunkiem dla Marcina. Pozdrawiam.