Wojtek_Lok napisał(a):

|
Pablo Alvarez to udowodnił w jak głębokiej zapaści jest poziom w Ekstraklasie. Ktoś tu ostatnio wspomniał, że pierwszy lepszy rezerwowy z lichego klubiku we Włoszech gra na bardzo dobrym poziomie w zespole Mistrza Polski i to jest racja. 100 lat za Estończykami jesteśmy, dlatego takich Alvarezów życzyłbym sobie jak najwięcej, bo przynajmniej im się biegać chce, a nie wymachiwać rękami.
|
po ostatnim popisie naszej reprezentacji U-23 (przypominam: większośc to nasza ekstraklasa i tacy jak Janczyk) a Angolami z 4 i 5 ligi, Twoja teza jak najbardziej daje się utrzymać.
Jakikolwiek Angol z reprezentacji C, czy wyróżniajacy sie pilkarze z klubów 4 czy 5 ligi angielskiej, nie mowiac o rezerwowych w klubach najwyższych klas rozgrywkowych Anglii, Włoch, czy Francji czy czgokolwiek w tym stylu, wchodzi do Wisły i gra bez żadnej rywalizacji.
Strach się bać