|
ciężko mi to określić na ile procent...
Stoczniowiec dał dupy i w ostatniej kolejce pierwszej fazy przegrał z Sosnowcem i nie awansował do grupy mocniejszej i teraz będzie walczyć ze słabszymi drużynami.Żeby awansować do play-off'ów muszą tam zająć miejsce 1-2 a mając za rywali Unie,Toruń,Krynice i Sanok powinni to zrobić z palcem w d.... i pykać tam wszystkich.
W pierwszej kolejce drugiej fazy Toruń zremisował z beniaminkiem z Krynicy a Stocznia pauzowała.
Niech będzie że daje Stoczni 80% szans na zwycięstwo.
ALEXANDER
THE GREAT
OVECHKIN
|