Wyświetl pojedynczy post
rocco_1906
Senior Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5155
Stary 20.11.2009, 10:22
ciężko mi to określić na ile procent...

Stoczniowiec dał dupy i w ostatniej kolejce pierwszej fazy przegrał z Sosnowcem i nie awansował do grupy mocniejszej i teraz będzie walczyć ze słabszymi drużynami.Żeby awansować do play-off'ów muszą tam zająć miejsce 1-2 a mając za rywali Unie,Toruń,Krynice i Sanok powinni to zrobić z palcem w d.... i pykać tam wszystkich.
W pierwszej kolejce drugiej fazy Toruń zremisował z beniaminkiem z Krynicy a Stocznia pauzowała.

Niech będzie że daje Stoczni 80% szans na zwycięstwo.
ALEXANDER
THE GREAT
OVECHKIN
Odpowiedz cytując