Wyświetl pojedynczy post
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3996
Stary 20.11.2009, 09:45
Fakt, można by chyba taki temat założyć, skoro już nie dotyczy naszej repry Jeśli ktoś to zrobi, to proszę o przeniesienie postów po prostu.

A wracając jeszcze do przestępczości, postapartheidu, to mój kolega z pracy dobrze się orientuje w absurdach dziejących się w krajach afrykańskich i podesłał mi np. takiego linka:

http://deathofdurban.blogspot.com/

Durban, to jedno z miast gospodarzy MŚ oczywiście.

O tym, że ciągle tam są czarodzieje i inne badziewie chyba nie muszę mówić.

Pewne jest, że krew będzie się lała gęsto.

A, i przypomniała mi się historia o morderstwach dokonywanych na białych farmerach, wyżeranie co tam mieli na szybkości i palenie ich farm, a potem saprajs, bo bambusy nie miały co jeść. Jak to możliwe? :O
Ostatnio edytowane przez pan Dudi : 20.11.2009 o godz. 10:01.
Prawą ręką ci pogrożę, zdrajco, a nie lewą

http://inicjatywa14.net/
Odpowiedz cytując