Fakt, można by chyba taki temat założyć, skoro już nie dotyczy naszej repry

Jeśli ktoś to zrobi, to proszę o przeniesienie postów po prostu.
A wracając jeszcze do przestępczości, postapartheidu, to mój kolega z pracy dobrze się orientuje w absurdach dziejących się w krajach afrykańskich i podesłał mi np. takiego linka:
http://deathofdurban.blogspot.com/
Durban, to jedno z miast gospodarzy MŚ oczywiście.
O tym, że ciągle tam są czarodzieje i inne badziewie chyba nie muszę mówić.
Pewne jest, że krew będzie się lała gęsto.
A, i przypomniała mi się historia o morderstwach dokonywanych na białych farmerach, wyżeranie co tam mieli na szybkości i palenie ich farm, a potem saprajs, bo bambusy nie miały co jeść. Jak to możliwe? :O
