Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
ENDRJU 82
Senior Member
Od: 07.2003
Skąd: Opatkowice City
Offline
#
12512
20.11.2009, 09:13
Witam,
poszukuje projektu koła dwumasowego w pliku cad do samochodu FIAT STILO JTD 115 KM z roku produkcji 2003. Byłbym wdzięczny za pomoc.
Pozdrawiam
ENDRJU 82
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ENDRJU 82
Znajdź inne posty napisane przez ENDRJU 82