Wyświetl pojedynczy post
panew
Senior Member
 
 
Od: 06.2003
Skąd: Wiola D czasem Las Wólkas

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3995
Stary 20.11.2009, 06:36
co do trąbek i organizowania mistrzostw lub jakiejkolwiek dużej imprezy w takich krajach
oglądałem bodajze puchar konfederacji, oczywiście jeden wielki tumult tych całych vuvuzeli
i jakto w trakcie transmisji z meczów jak jakas przerwa była w meczu zrobili rzut kamery na trybuny, a dokładnie jakiegos siedzącego tam murzyna. tenże dżentelmen w momencie jak zobaczył sie na telebimie najpierw walną taki uśmiech co mu widac było ósemki a następnie przejechał palcem wskazującym po szyi w geście podżynania gardła, kamera momentalnie zoom na boisko i juz nie pokazywali trybun

kumpel spędził tam rok.
wrócił jako zaprzysięgły rasista
w RPA jest 50 000 morderstw rocznie a najlepiej rozwinietym przemysłem jest ochrona. tylko że nie taka jak w naszym mniemaniu, tylko regularna armia z helikopterami , transporterami i bronią ciężką
chronią osiedla białych przed czarnymi
coś w rodzaju takich klimatów jak był w filmie ZONA
juz jakis wielbiciel równości żałował ze jak pojadą dziennikarze i działacze z całego świata to kilku okradną lub zabiją to w świecie zostanie obalony sielankowy obraz postapartheidu

dlatego troche ciesze sie że nie jedziemy do tego gównianego kraju




tak wogóle to można by sie zastanowić nad założeniem tematu MŚ rpa 2010
Ostatnio edytowane przez panew : 20.11.2009 o godz. 06:43.
Myjcie owoce zakazane
Odpowiedz cytując