Temat
:
Komórki...
Wyświetl pojedynczy post
kokrys
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: R3J
Offline
#
632
20.11.2009, 00:55
U mnie w firmie za wyniki sprzedaży jest do wygrania Nokia 6600, warto się starac czy to raczej jakiś kiepski telefon ?
kokrys
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kokrys
Znajdź inne posty napisane przez kokrys