Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5150
Stary 19.11.2009, 23:16
Ja obstawiłem Ducks ale to tak na ich przełamanie bo grają jak narazie fatalnie - ostatnio 4 wtopy pod rząd na wyjeździe, a to klasowy team.

Na jutro 2 mistrzów z zeszłego sezonu która nie najlepiej sobie w tym sezonie radzi czyli słowackie Koszyce i austriacki Kac - mam nadzieje że u siebie dadzą radę szczególnie że przeciwnicy nie należą do czołówki.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując