|
Ja obstawiłem Ducks ale to tak na ich przełamanie bo grają jak narazie fatalnie - ostatnio 4 wtopy pod rząd na wyjeździe, a to klasowy team.
Na jutro 2 mistrzów z zeszłego sezonu która nie najlepiej sobie w tym sezonie radzi czyli słowackie Koszyce i austriacki Kac - mam nadzieje że u siebie dadzą radę szczególnie że przeciwnicy nie należą do czołówki.
|