Wyświetl pojedynczy post
chudy_TSW
Senior Member
 
 
Od: 04.2006
Skąd: za górami za lasami ...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2643
Stary 19.11.2009, 22:50
Ja tez sobie chwale nowego FM09! Ale to co dziS grałem to przechodzi ludzkie pojęcie, nic że przegrałem 7 z ManU i z Odrą 3-1 jak by tego jeszcze było mało przed chwila właśnie złożyłem rezygnacje po przegranej z Polonią Bytom (mam 9 punktów straty do pierwszego lecha )
Może się trafi jakas posada to coś poeksperymentuje z inną drużyną!
Ale i tak na savie z WISEŁKĄ dalej będę grał
Powód: aj
Ostatnio edytowane przez chudy_TSW : 19.11.2009 o godz. 22:51.
>>>>>>>>>>M.j.M.t.W.<<<<<<<<<<
Odpowiedz cytując