Ja tez sobie chwale nowego FM09! Ale to co dziS grałem to przechodzi ludzkie pojęcie, nic że przegrałem 7 z ManU i z Odrą 3-1 jak by tego jeszcze było mało przed chwila właśnie złożyłem rezygnacje po przegranej z Polonią Bytom

(mam 9 punktów straty do pierwszego lecha

)
Może się trafi jakas posada to coś poeksperymentuje z inną drużyną!
Ale i tak na savie z WISEŁKĄ dalej będę grał
