Fuks napisał(a):

|
wydawało mi sie ze dopiero w ostatnią sobotę był tam pierwszy mecz przy sztucznym świetle..
|
Ale testowanie świateł odbywało się już od pierwszego tygodnia listopada

Zresztą światła to najmniejszy pikuś. Najważniejsza jest murawa, bo bez niej ani rusz i gra najwyżej od kwietnia.