Witam! Czytam to forum od dawna, ale kilka pytań co do stadionu, więc się zarejestrowałem.
Czy będą robione kolumnady przy C (tak jak jest na obrazku niżej), a jeśli tak to kiedy? Które z boisk treningowych i budynków mają powstać (nie piszcie o hali, bo tu wiadomo jaki jest problem) i kiedy? Czy Wisła tj. Pan Cupiał ma zamiar wybudować jakąś bazę treningową z prawdziwego zdarzenia?
