Nasza ulica kojarzyla by sie z klubem prawdopodobnie dla tego ze byla by unikalna natomiast jak juz napisalem ulice Slaskie juz sa w innych miastach i kazdy sobie w glowie zakodowal z czym mu sie kojarza... W kazdym razie jako ze lepszych kandydatur nie ma zaglosowalem zgodnie z zyczeniem kibicow WKS
