Wyświetl pojedynczy post
pff
Wielka Wisła
 
Od: 08.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5148
Stary 19.11.2009, 20:52
https://www.partylechia.com/

Zysk podobno idzie do klubu, fajna opcja.

Interesował się ktoś tym? Jak z wypłatami? Nie mam czasu zbytnio teraz przyjrzeć się bliżej.
Odpowiedz cytując