Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3991
Stary 19.11.2009, 20:46
1q2 ale porównanie z imprezą jest nietrafione jak dla mnie. Kradniesz portfel- tu wszystko zależy tylko od Ciebie, nie ma kogoś, kto stoi z boku i powie Ci- tak bierz lub nie, nie bierz.

w spotkaniu to nie od Henryego zależało, czy będzie gol uznany czy nie. Wszystko było w rękach sędziego.

i zadam Tobie to pytanie- ściągałeś kiedyś na jakiejś kartkówce, klasówce, kolokwium czy też egzaminie? Jestem na 99% pewny, że tak. Czy to nie 'złodziejstwo'?
Odpowiedz cytując