|
Z innej beczki.Brukowce podają kwoty związane z transferami o których ostatnio się mówiło. I tak Morreto chce podobno rocznego kontraktu w kwocie 130k Euro (moim zdaniem dużo jak na rezerwowego bramkarza). Szwab który miał pracować jako trener Polonii (Lorent chyba mu jest) chciał ponoć 25k Euro za miesiąc (tak podaje Grajewski w "Futbolu"). W tym wypadku stawka wydaje się być moim zdaniem raczej konkurencyjna (to chyba na poziomie tego co dostaje obecnie MS; 80k PLN miesięcznie?). Jeśli jest to prawdą to być może jakiś w miarę solidny trener z dobrej ligi jednak jest w naszym zasięgu finansowym.
|