|
Zastanawiac sie nad przydatnoscia Alvareza bysmy mogli gdyby to byl nasz jedyny problem. A ze tak w gruncie rzeczy mamy same problemy to z nim kontrakt podpisac musimy. W jego przypadku nalezy dodac jeszcze, ze przebywa w Polsce dopiero 4 miechy, nie uczestniczyl w zgrupowaniu przedsezonowym i tak na dobra sprawe nie rozegral duzo spotkan w Europie. A ze ciagle jest w miare mlody dobrze rokuje. Uwazam, ze na wiosne bedzie gral jeszcze lepiej.
edit. Zgadzam sie, ze wrzutka u niego kuleje, ale strzal juz ma dobry. Silny i celny.
Westersyl - wez pod uwage, ze podanych przez Ciebie kryteriow nie spelnia zaden pilkarz Wisly. Wyrozniaja sie (i to nie wszyscy) na tle miernej ligi. I nikt ich nie sprawdzil.
Ostatnio edytowane przez Wasiu : 19.11.2009 o godz. 20:17.
|