darek olszówka napisał(a):

|
przekazana do uzytkowania czesc sportowa obiektu. tak wynika z projektu budzetu (cytuje zapisy). Martwi mnie ten zapis czesc sportowa, bo nie ma mowy o wszystkim. Dlatego trzeba poczekac na odpowiedz czy stadion bedzie w pelni gotowy (spelniajacy wymogi UEFA) w lipcu 2010 roku.
|
Mnie też to właśnie martwi i nurtuje od dłuższego czasu. Dosyć prawdopodobne jest to, że na stadionie nie będzie wówczas zrobionych wiele rzeczy (to że nie będzie ukończone wszystko wiemy) koniecznych do tego aby móc rozgrywać ewentualne spotkania w europejskich pucharach, czy nawet w polskiej lidze. Dlatego trzeba jak najszybciej uzyskać jakieś oficjalne info w tej sprawie od odpowiedzialnych za prowadzenie inwestycji osób.