Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16556
Stary 19.11.2009, 19:47
westersyl napisał(a):Wyświetl post

Reasumując dużo biegać i asekurować stoperów jest to dla mnie osobiście za mało jak na prawego obrońce, zwłaszcza że gra na tej pozycji nie wymaga jakiś cudów. Oczywiście w skali tej miernej ligi Pablo nie wypada źle ale jeśli mierzy wyżej musimy mieć konkretniejszego zawodnika na tej pozycji. Bo co z teog że Pablo sklepie piłkę z kimś na skrzydle jak i tak nie wrzuci dobrze. Myślę że w Polsce można byłoby znaleźć kogoś lepszego.


Ja sie z tobą co do opinii o Pablo nie zgadzam fakt ze nie zawsze ma udane wjazdy i centry ale ma duza szybkosc i dobra asekuracje.

Jest jednym z tych ktorzy maja stała formę odkad przyszedl ,i warto przedluzyc z nim kontrakt, my natomiast musimy szukac wzmocnien w postaci bramkarza i napastnika ale o tym piszemy juz chyba 3 sezon i nic...
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując