|
westersyl ja proponuje Dani Alvesa, chociaż ciężko będzie go wyciągnąć z Barcy...
Pablo jest jednym z najlepszych piłkarzy Wisły w tym sezonie. W Polsce nie ma lepszego piłkarza od niego (ewentualnie Rzeźniczak z Legii) i co najważniejsze jest darmowy (prawdopodobnie, sporo osób na forum pisało, że mu się kończy kontrakt po sezonie, chociaż mnie nie wydaje to się realne, po co by do nas wypożyczali gościa?)
|