Wyświetl pojedynczy post
grogoriogreg
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Kraków

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16555
Stary 19.11.2009, 19:40
westersyl ja proponuje Dani Alvesa, chociaż ciężko będzie go wyciągnąć z Barcy...

Pablo jest jednym z najlepszych piłkarzy Wisły w tym sezonie. W Polsce nie ma lepszego piłkarza od niego (ewentualnie Rzeźniczak z Legii) i co najważniejsze jest darmowy (prawdopodobnie, sporo osób na forum pisało, że mu się kończy kontrakt po sezonie, chociaż mnie nie wydaje to się realne, po co by do nas wypożyczali gościa?)
Odpowiedz cytując