Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Luk4s
Senior Member
Od: 05.2009
Skąd: Kraków
Offline
#
16551
19.11.2009, 17:01
TOMEK 11
napisał(a):
dać mu roczny kontrakt , jak się sprawdzi to przedłużyć a jak nie to zostajemy z naszym Mario i tyle
to też dokładnie taką propozycje dostał... i trzeba czekać czy mu się spodoba czy nie...
Luk4s
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Luk4s
Znajdź inne posty napisane przez Luk4s