Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
pawlos33
Member
Od: 01.2009
Offline
#
12501
19.11.2009, 16:25
Czy znacie jakieś kluby, gdzie można tanio i w miare na wysokim poziomie zrobić pólmetek? ( licealny )
Pozdr.
pawlos33
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pawlos33
Znajdź inne posty napisane przez pawlos33