|
Chyba wam się sufit na łeb..itd
A taki Urban Janek, już 3 lata pracuje, mistrza nie zdobył, w pucharach klapa, a jakoś nie srają w gacie i go nie zwolnili.
Tylko w Wiśle każdy co chwila szukałby nowego trenera, nie widząc, że na boisku biegają łamagi.
Taki już poziom ligi i tego nie przeskoczymy. Gdyby chociaż jakieś duże pieniądze były pompowane w klub, a trener to zaprzepaścił, to rozumiem. Ale w naszej sytuacji jaki jest sens zmiany trenera, skoro rewolucję trzeba zaczynać od podstaw czyli zmienić zarządzanie klubem, stworzyć bazę treningową, ściągnąć profesjonalnych zawodników itp.
. .
|