Wyświetl pojedynczy post
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2900
Stary 19.11.2009, 15:06
cfa napisał(a):Wyświetl post
Ulatowski, Szatałow, Fornalik z polskiej ligi tych trzech panów bym widział, a z zagranicy Petresku

Co do Petrescu, to miało być bez SF, a co do polskich trenerów, to chyba żartujesz.Nie jestem sympatykiem Skorży, ale gdyby takiemu Ulatowskiemu kazano zapanować nad tą bandą rozwydrzonych gwiazdeczek, to by pewnie siadł w kącie i zaczął chlipać. Ształow też raczej za niski poziom. Może Fornalik, ale sam nie wiem.
Prawą ręką ci pogrożę, zdrajco, a nie lewą

http://inicjatywa14.net/