cfa napisał(a):

Ulatowski, Szatałow, Fornalik z polskiej ligi tych trzech panów bym widział, a z zagranicy Petresku
|
Co do Petrescu, to miało być bez SF, a co do polskich trenerów, to chyba żartujesz.

Nie jestem sympatykiem Skorży, ale gdyby takiemu Ulatowskiemu kazano zapanować nad tą bandą rozwydrzonych gwiazdeczek, to by pewnie siadł w kącie i zaczął chlipać.

Ształow też raczej za niski poziom. Może Fornalik, ale sam nie wiem.