Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4220
Stary 19.11.2009, 14:13
Maciuś napisał(a):Wyświetl post
Marcelo by poszedl za te 4-5 mln euro ale gdyby gral w Szachtarze Donieck. Nasza liga ma zerowa renome i tylko raz na rok ktos odchodzi za wiecej ni 2 mln euro. Mam nadzieje ze Skroza ma jaja i zainwestuje w mlodziez, no chyba ze chce zostac z Jopem, Glowackim i Cleberem.
A co Skorża ma zainwestować?
Odpowiedz cytując