dynek.pl napisał(a):

|
Macedonia ma takiego gracza jak Goran Pandev, ktory strzelil kanadyjczykom 2 gole, a my kogo mamy ?
|
Dokładnie tak.
Spójrzmy na Honduras który ma więcej piłkarzy GRAJĄCYCH w średnich europejskich klubach.
Spójrzmy na Bośnię która m.in. dwóch dobrych napastników strzelających bramki w Bundeslidze.
Ekwador ma Valencie...
Meksyk, Australia itd itd...
A my kogo mamy? A mamy Lewandowskiego, ba nawet dwóch!
Mamy piłkarzy takiego kalibru przecież jak Peszko, Rybus, Malecki.
Weźcie pod uwagę jakim materiałem dysponuje obecnie Smuda zanim zaczniecie przy jego nazwisku dorysowywać szubienice. Prośba!
Ciekawe koszyki. Słowenia i Słowacja w drugim...