Wyświetl pojedynczy post
blank_screen
Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4219
Stary 19.11.2009, 12:54
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
pan Dudi z tego co wiem to chyba w zimie kończy mu się kontrakt więc może odejść gdzie chce i kiedy chce.Ja bym się zainteresował Sadlokiem(wiem, że jest w kręgu zainteresowań) ale to by była inwestycja w przyszłość.
kontrakt konczy mu sie(chodzi o Rengifo) w czerwcu i sadzac po ostatnich wypowiedziach jego managera, to chce go wypelnic do konca, mimo ze gra w mlodej ekstraklasie, zeby za darmo odejsc do podobno juz upatrzonego klubu, gdzie? Nie wiadomo, ale Wisla to raczej jeszcze wiecej niz S-f.. a szkoda, przydalby sie dobrze grajacy glowa napastnik...
Odpowiedz cytując