Wyświetl pojedynczy post
Maciuś
bananowy chłopiec
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4218
Stary 19.11.2009, 12:45
Marcelo by poszedl za te 4-5 mln euro ale gdyby gral w Szachtarze Donieck. Nasza liga ma zerowa renome i tylko raz na rok ktos odchodzi za wiecej ni 2 mln euro. Mam nadzieje ze Skroza ma jaja i zainwestuje w mlodziez, no chyba ze chce zostac z Jopem, Glowackim i Cleberem.
Odpowiedz cytując