|
Marcelo by poszedl za te 4-5 mln euro ale gdyby gral w Szachtarze Donieck. Nasza liga ma zerowa renome i tylko raz na rok ktos odchodzi za wiecej ni 2 mln euro. Mam nadzieje ze Skroza ma jaja i zainwestuje w mlodziez, no chyba ze chce zostac z Jopem, Glowackim i Cleberem.
|