Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3795
Stary 19.11.2009, 12:27
Ja tez jestem w zgodzie ze soba bo tez zawsze uważałem go za durnia, a co do ewntualnego miliona za niego - jak tak będzie kozakował na boisku, w knajpie i TV to nawet o milonie forintów możemy pomarzyć ....
Odpowiedz cytując