Wyświetl pojedynczy post
pawelwislak
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3793
Stary 19.11.2009, 12:18
Osobiście uważam że jak by ktokolwiek dał za małego conajmniej 1 mln euro to powinniśmy sprzedać go z pocałowaniem ręki. Dodatkowo sprzedajemy Brożka za jakieś 1,5mln diaza za 1mln i mamy 4,5mln do wydania na transfery a za to można ściągnąć kilku całkiem ciekawych wojowników piłkarzy a nie pseudo grajków. I nie zapominajmy piłkarz musi być inteligentny a niestety mały po prostu mnie ROZCZAROWAŁ!!
Odpowiedz cytując