|
Osobiście uważam że jak by ktokolwiek dał za małego conajmniej 1 mln euro to powinniśmy sprzedać go z pocałowaniem ręki. Dodatkowo sprzedajemy Brożka za jakieś 1,5mln diaza za 1mln i mamy 4,5mln do wydania na transfery a za to można ściągnąć kilku całkiem ciekawych wojowników piłkarzy a nie pseudo grajków. I nie zapominajmy piłkarz musi być inteligentny a niestety mały po prostu mnie ROZCZAROWAŁ!!
|