Wyświetl pojedynczy post
gooro33
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków Wróblowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16549
Stary 19.11.2009, 11:44
emjot napisał(a):Wyświetl post
zamiast wywalać w błoto pieniądze na kontrakt Moretto
lepiej przeznaczyć go na wychowanie dobrego bramkarza u nas. Kandydat jest: Kurto się nazywa. Trzeba tylko dać mu dobrego trenera (czyt. wywalić Kazimierskiego) i tyle...
lub aż tyle
Nie przekonasz mnie, że Moretto to dobry strzał.
Nie chce pisać ze Moretto to dobry pomysł bo tego nie wiem, myślę ze z Kurto będziemy mieli wielka pociechę za jakiś czas.
Pamiętam jednak jak przychodził do nas Dolha i jak pisało wiele osób o nim ze jest slaby, bo przeciez jak mial byc dorym skoro Dan wynalazl go dla nas na jakims turnieju pilki plazowej w ktorym sam gral. I chlopak sie u nas sprawdzil wiec ja Moretto nie skreslam.
POLSKIE KORZENIE - POLSKI KLUB
...Z tysięcy klubów, ja wybrałem ten,

Ten boski Krakowski nasz TS
I w każdej chwili czy dobrej czy złej,
Będę kochał Wisełkę, na pewno to wiem!!!


Odpowiedz cytując