emjot napisał(a):

zamiast wywalać w błoto pieniądze na kontrakt Moretto
lepiej przeznaczyć go na wychowanie dobrego bramkarza u nas. Kandydat jest: Kurto się nazywa. Trzeba tylko dać mu dobrego trenera (czyt. wywalić Kazimierskiego) i tyle...
lub aż tyle
Nie przekonasz mnie, że Moretto to dobry strzał.
|
Nie chce pisać ze Moretto to dobry pomysł bo tego nie wiem, myślę ze z Kurto będziemy mieli wielka pociechę za jakiś czas.
Pamiętam jednak jak przychodził do nas Dolha i jak pisało wiele osób o nim ze jest slaby, bo przeciez jak mial byc dorym skoro Dan wynalazl go dla nas na jakims turnieju pilki plazowej w ktorym sam gral. I chlopak sie u nas sprawdzil wiec ja Moretto nie skreslam.