Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3788
Stary 19.11.2009, 11:22
I właśnie dlatego że jest takim prymitywem gra jak gra - pilka nozna wbrew obiegowej opini to jednak nie jest gra dla przygłupów a on nawet gdyby miał technikę Messiego to zawsze będzie tylko topornym grajkiem, czego mu nie życzę mając nadzieje że się otrząśnie.

tomasz_19 - obyś miał rację bo ja mu naprawdę dobrze życzę ale boję sie że on nie rozumie subtelnej róznicy pomiędzy osoba pewną siębie a zarozumiałym pyszałkiem....



sorry za post pod postem ale nie zauwazylem ze tak wypadnie .
Ostatnio edytowane przez wolfy : 19.11.2009 o godz. 17:50.
Odpowiedz cytując