Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
pff
Wielka Wisła
Od: 08.2006
Skąd: Kraków
Offline
#
12498
19.11.2009, 11:08
Dymcol
napisał(a):
kiedy otwierają Bonarke?
Prace nad "uroczystością" otwarcia zaczynają się dzisiaj, a samo otwarcie jest chyba jutro
pff
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pff
Znajdź inne posty napisane przez pff