Wyświetl pojedynczy post
pff
Wielka Wisła
 
Od: 08.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12498
Stary 19.11.2009, 11:08
Dymcol napisał(a):Wyświetl post
kiedy otwierają Bonarke?

Prace nad "uroczystością" otwarcia zaczynają się dzisiaj, a samo otwarcie jest chyba jutro
Odpowiedz cytując