Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Malines
Junior Member
Od: 05.2009
Skąd: AzOrY
Offline
#
2464
19.11.2009, 09:36
Dziękuję za odpowiedź
Pozdrawiam!
"...KRAKOWSKA WISŁA TO NASZ KLUB, POTĘŻNY I WSPANIAŁY..."
"...SIEDZIBĘ DAŁ MU STARY GRÓD, ODWAGĘ ORZEŁ BIAŁY..."
"...NIECH CHWAŁA TWOJA WIECZNIE TRWA..."
"...NIECH ŚWIECI GWIAZDA TWA..."
"...NIECH ŚWIECI GWIAZDA TWA..."
Malines
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Malines
Znajdź inne posty napisane przez Malines