Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Malines
Junior Member
 
 
Od: 05.2009
Skąd: AzOrY

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2462
Stary 19.11.2009, 08:17
Witam, mam pytanko do kiedy jest sprzedaż biletów na Cracovie
"...KRAKOWSKA WISŁA TO NASZ KLUB, POTĘŻNY I WSPANIAŁY..."
"...SIEDZIBĘ DAŁ MU STARY GRÓD, ODWAGĘ ORZEŁ BIAŁY..."

"...NIECH CHWAŁA TWOJA WIECZNIE TRWA..."
"...NIECH ŚWIECI GWIAZDA TWA..."
"...NIECH ŚWIECI GWIAZDA TWA..."

Odpowiedz cytując