Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Malines
Junior Member
Od: 05.2009
Skąd: AzOrY
Offline
#
2462
19.11.2009, 08:17
Witam, mam pytanko do kiedy jest sprzedaż biletów na Cracovie
"...KRAKOWSKA WISŁA TO NASZ KLUB, POTĘŻNY I WSPANIAŁY..."
"...SIEDZIBĘ DAŁ MU STARY GRÓD, ODWAGĘ ORZEŁ BIAŁY..."
"...NIECH CHWAŁA TWOJA WIECZNIE TRWA..."
"...NIECH ŚWIECI GWIAZDA TWA..."
"...NIECH ŚWIECI GWIAZDA TWA..."
Malines
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Malines
Znajdź inne posty napisane przez Malines