Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
WRzŚ
Senior Member
Od: 11.2008
Offline
#
12493
19.11.2009, 00:45
Gordian
napisał(a):
Czy są na forum kibice którzy pamiętają początek ruchu kibicowskiego w Polsce?
Oba pytania bardzo ważne
są (ale to nie ja i nie udzielam info kto)
WRzŚ
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do WRzŚ
Znajdź inne posty napisane przez WRzŚ