Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3966
Stary 18.11.2009, 23:39
Prokurator się tym powinien zająć. :| strasznie mi żal Irlandczyków, od początku było im pod górkę, jak nie Włosi to znowu teraz takie gówno... Przegrali podczas całych eliminacji JEDEN mecz i nie jadą na Mundial. Niesprawiedliwe.
Odpowiedz cytując