Wyświetl pojedynczy post
maro olTSkul
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: VI / V

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3965
Stary 18.11.2009, 23:37
no i masz ... nie trafiłem, ale po tym co było widać to żabojady powinni jechać na MŚ, ale w piłkę ręczną i z naszym teamem rywalizować ciekaw jestem, co będzie mówił Henry - do tej pory dla mnie jeden z najbardziej fair grających piłkarzy... może powie że to nie jego ręka
TYLKO WISŁA TS
Odpowiedz cytując