no i masz ... nie trafiłem, ale po tym co było widać to żabojady powinni jechać na MŚ, ale w piłkę ręczną i z naszym teamem rywalizować

ciekaw jestem, co będzie mówił Henry - do tej pory dla mnie jeden z najbardziej fair grających piłkarzy... może powie że to nie jego ręka
