Wyświetl pojedynczy post
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5139
Stary 18.11.2009, 23:18
No nie wiem. Kings- Flyers 2? Ja bym się raczej ku 1 skłaniał.

U mnie dzień niestety w tył. Dobrze, że przynajmniej nie było tego remisu


Edit: A jednak Flyers wyszli na 3-2 po przegranej pierwszej tercji. Ale jebani Red Wings wtopili mi kupon. Też to postawiłem, mimo, że wiedziałem, że ich podstawowy bramkarz jest kontuzjowany, a Dallas ma z nimi bardzo dobry bilans spotkań. Noż ****a mać.
Ostatnio edytowane przez pan Dudi : 19.11.2009 o godz. 09:11.
Prawą ręką ci pogrożę, zdrajco, a nie lewą

http://inicjatywa14.net/
Odpowiedz cytując