No nie wiem. Kings- Flyers 2? Ja bym się raczej ku 1 skłaniał.
U mnie dzień niestety w tył. Dobrze, że przynajmniej nie było tego remisu
Edit: A jednak Flyers wyszli na 3-2 po przegranej pierwszej tercji. Ale jebani Red Wings wtopili mi kupon. Też to postawiłem, mimo, że wiedziałem, że ich podstawowy bramkarz jest kontuzjowany, a Dallas ma z nimi bardzo dobry bilans spotkań. Noż ****a mać.