Cóż, jak widać nasza grupa eliminacyjna nie była taka słaba jak się mogło wydawać. Oby teraz kirm miał zdwojoną motywację żeby się dobrze przygotować na udział w MŚ poprzez grę w Wiśle

.
Co do Hiddinka tym razem jego drużyna najwyraźniej nie dostała takiej pomocy od sędziów jak 7 lat temu

. To jest też kolejny dowód na to, że na boisku grają piłkarze i nawet najlepszy trener nie zrobi nic jeśli jego kopacze nie dają rady (to odnośnie dyskutowanej ostatnio na forum zmiany Skorzy na "lepszego" menedżera).