Wyświetl pojedynczy post
Raphael
Senior Member
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3954
Stary 18.11.2009, 23:13
Cóż, jak widać nasza grupa eliminacyjna nie była taka słaba jak się mogło wydawać. Oby teraz kirm miał zdwojoną motywację żeby się dobrze przygotować na udział w MŚ poprzez grę w Wiśle .

Co do Hiddinka tym razem jego drużyna najwyraźniej nie dostała takiej pomocy od sędziów jak 7 lat temu . To jest też kolejny dowód na to, że na boisku grają piłkarze i nawet najlepszy trener nie zrobi nic jeśli jego kopacze nie dają rady (to odnośnie dyskutowanej ostatnio na forum zmiany Skorzy na "lepszego" menedżera).
Odpowiedz cytując