|
ufff... brawo Słowenia, brawo !!! emocji mnóstwo, 2 czerwone dla ruskich ,w tej chwili to się od Słoweńców możemy futbolu uczyć... kibcowsko- ten stadionik robi wrażenie , choc nieduży. Słoweńcy zrobili napradwe swietną atmosferę, za to po drugiej stronie jakiś czerwony parch machał sobie w najlepsze flagą z sierpem i młotem ...
|