Wyświetl pojedynczy post
maro olTSkul
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: VI / V

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3946
Stary 18.11.2009, 22:47
ufff... brawo Słowenia, brawo !!! emocji mnóstwo, 2 czerwone dla ruskich ,w tej chwili to się od Słoweńców możemy futbolu uczyć... kibcowsko- ten stadionik robi wrażenie , choc nieduży. Słoweńcy zrobili napradwe swietną atmosferę, za to po drugiej stronie jakiś czerwony parch machał sobie w najlepsze flagą z sierpem i młotem ...
TYLKO WISŁA TS
Odpowiedz cytując