luke1906 napisał(a):

Nie wiem, ale całe mnóstwooooooo. Wygląda to kapitalnie.
Oby Ajrisze dali radę
|
W radiu mówili, że ma ich być 25k.A ile w tym jest prawdy to nie wiem

Mam nadzieję, że Słoweńcy strzelą jeszcze jedną bo boję się bramki z dupy i Ruskich w finałach..