Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5750
Stary 18.11.2009, 21:12
Smyrgu napisał:
Cytat:
jako prawdziwy Wislak, z krwi i kosci, jako krakowianin najpierw chce hali widowiskowo-sportowej a w dalszej kolejnosci hali TS...
Czyli chcesz hali, na której nie będą grali(ły) zawodnicy(czki) Wisły (koszty wynajmu), a w dalszej kolejności ...możesz się nie doczekać hali TS... I to wszystko tak z krwi i kości.
Odpowiedz cytując