Temat
:
KOSZYKARKI - Wisła Can-Pack Kraków w sezonie 2009/2010 - informacje, komentarze etc.
Wyświetl pojedynczy post
Zibizib
Member
Od: 05.2007
Offline
#
55
18.11.2009, 21:07
I znów wspaniałe zwycięstwo w Eurolidze nad Włoszkami 83-72. Kolejne double-double Burse i wspaniały mecz Fernandez. Gratulacje.
A decyzji o hali nie ma i w przyszłym roku nie będzie gdzie grać
Zibizib
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Zibizib
Znajdź inne posty napisane przez Zibizib